Ze względu na aktualnie bardzo zmienną sytuację na rynku cen złota, bezpośrednie zamówienia Tel. 519359321 lub kontakt@mennicadolnoslaska.pl przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Poza tymi godzinami możliwe jest przesyłanie nam wyłącznie zapytań poprzez nasz formularz kontaktowy, na które odpowiemy w następnym dniu roboczym.
waluta:  
Strona główna » O firmie

O firmie

Mennica Dolnośląska


Serdecznie zapraszamy do zakupów złota inwestycyjnego w postaci sztabek.Sztabki wyprodukowane przez renomowaną niemiecką firmę C-HAFNER.
Proponowane sztabki pochodzą bezpośrednio od producenta i posiadają wymagane certyfikaty i unikatowe cechy produktu.
Zapewniamy 100% oryginalności produktu.
Czas oczekiwania po wpłacie na konto do maksymalnie 15 dni kalendarzowych (z opcją skrócenia do 10 dni po wcześniejszych ustaleniach).
Odbiór osobisty w Legnicy lub pod wskazanym adresem na terenie Polski (możliwość doręczenia towaru przez specjalistyczną firmę ochroniarską Piast Patrol).
Ceny uzależnione są od ceny giełdowej złota w danym dniu (przy płatności w PLN również od kursu Euro na podstawie ceny sprzedaży podanej przez NBP).
Na zakupione sztabki wystawiamy fakturę VAT lub paragon.

Wszystkim Klientom oferujemy przechowywanie depozytów w Skarbcu 69 w Legnicy, którego właścicielem jest firma ochroniarska Piast Patrol (specjalizująca się w transportach wartości pieniężnych). Zdeponowane wartości są przechowywane w najwyższym standardzie bezpieczeństwa.


Poniżej przedstawimy Państwu produkty firmy C.HAFNER.

 
Sztabki złota C.HAFNER.
Tradycja od 165 lat.
Osobista inwestycja kapitału.

Marka C.HAFNER, firmy z długimi tradycjami, stanowi już od zawsze połączenie doświadczenia oraz znakomitej jakości. Prestiżowy certyfikat LBMA, standard „Made in Germany” oraz niepowtarzalna estetyka czynią sztabki  metali szlachetnych C.HAFNER wyjątkowymi obiektami indywidualnych inwestycji osobistego kapitału.

Made in Germany.


Jako rafineria złota i srebra  C.HAFNER świadomie przetwarza wyłącznie surowce wtórne. W przeciwieństwie do wielu innych oferentów metali szlachetnych, firma  C.HAFNER wytwarza sztabki wyłącznie w swojej własnej manufakturze.


Wyjątkowa estetyka.


Sztabki złota C.HAFNER Różnią się od typowych sztabek także ich niezwykle delikatną strukturę powierzchni, która nadaje im wyjątkowo ekskluzywny biżuteryjny charakter. Są one przez to znakomitym obiektem inwestycyjnym dla osób poszukujących rzeczy wyjątkowych.


Bezkonfliktowy metal szlachetny.


Metale szlachetny C.HAFNER pozyskiwane są wyłącznie z materiału wtórnego, a więc ze złomu złota w postaci biżuterii, zegarków czy wyrobów medycznych. Certyfikat „Good Delivery” nadany przez LBMA gwarantuje najwyższą czystość przetworzonego złota oraz absolutną bezkonfliktowość ekologiczną i etyczną.
Dostępne w następującej postaci:
C.HAFNER sztabki złota tłoczone:
- 1g, 2g, 5g, 10g, 20g, 1 oz, 50g, 100g

C.HAFNER sztabki złota odlewane:
- 1oz, 50g, 100g, 250g, 500g, 1000g

Certyfikat potwierdza gwarantowaną czystość oraz numer seryjny sztabek. Dzięki temu sztabki złota  C.HAFNER mogą być przedmiotem handlu na całym świece i zostać odsprzedane bez potrąceń finansowych.


Najważniejsze zalety:


- Certyfikat „Good Delivery”;
- Made in Germany;
- Gwarantowana czystość 999,9;
- Możliwość odsprzedaży na całym świecie bez strat;
- Wykonane wyłącznie z materiału wtórnego;
- Absolutna bezkonfliktowość pod względem etycznym i ekologicznym.
 

Recykling metali szlachetnych. Wydajny i ekologiczny.


Recykling metali szlachetnych w firmie  C.HAFNER cechują najwyższe standardy technologiczne w zakresie wykonania oraz ochrony środowiska, a także maksymalne szybkości procesów. Dzięki transparencji procedur jesteśmy zawsze wiarygodnym partnerem dla naszych klientów, których wspieramy naszymi usługami serwisowymi, finansowymi i marketingowymi.


Certyfikat LBMA Good Delivery.


Handel na londyńskim rynku złota i srebra prowadzony jest od 1987 r. Przez Londyńskie Stowarzyszenie Rynku Kruszców (London Bullion Market Association, LBMA). Członkami stowarzyszenia mogą zostać wyłącznie producenci spełniający określone standardy produkcji i wymogi jakościowe. Certyfikowane firmy zostają umieszczone w wykazie „LBMA Good Delivery List”. Ten znak jakości uznają niemal wszystkie na świecie banki i firmy handlujące metalami szlachetnymi, przez co sztabki producentów uwzględnionych na tej liście są później odkupowane bez żadnych potrąceń finansowych.
 
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu